MDD - hudobno-tanečný DilongStar

Tohtoročnú oslavu sviatku MDD si naše deti z veľkej časti zabezpečili sami. Samozrejme, organizačne im trošku vypomohli pani učiteľky a učitelia, ale to podstatné predviedli naše talentované decká. Nádhernými speváckymi vystúpeniami sa predviedli naše dievčatá od 1. po 9. ročník. Program spestrili dve tanečné vystúpenia dievčat zo skupiny TM Dance company pod vedením p. Kristínky Kulichovej. Obohatením bolo aj folklórne pásmo našich dievčat zo skupiny Malá Rokôška pod vedením p. Ivetky Bartovej. Ich program na akordeóne sprevádzal náš bývalý šikovný žiak Jurko Hlinka.
Do poroty pri vyhodnocovaní žiakov zasadli p. učiteľky zo ZUŠ Janka Svitková a Barborka Turčeková, mimoriadnym členom poroty bola Kristínka Vrecková, ktorá nám program spestrila aj speváckym vystúpením a čestným hosťom bol redaktor a dramaturg p. Boris Pršo.
Organizačne mala program na starosti p. zást. Pršová s pomocou p. uč. Vrteľa, ktorý zabezpečoval aj aparatúru a vypomohla aj p. uč. Besedová.
Fotografie a videá zabezpečovali naši dvaja šikovní ôsmaci Šimonovia - Brtko a Mazán.
Všetkým, ktorí mali na úspešnom priebehu programu svoj podiel patrí srdečné poďakovanie...
Prvý krát sme program prenášali aj v ŽIVOM VYSIELANÍ prostredníctvom našej FB stránky. Videá odtiaľ si tu ešte stále môžete pozrieť...
Veľa fot aj videá nájdete na našom FB.