Slávnostné pasovanie prvákov

Aj keď naši prváčikovia sú už dva mesiace žiakmi našej školy, dnes nastal ten deň, kedy sme ich slávnostne uvítali medzi veľkými žiakmi. Patronát nad tým si tento rok zobrala podarená skupinka mimoňov, ktorých zorganizovala p. uč. Plevová. Prváčikov už dva mesiace pripravujú ich pani triedne učiteľky Mederová a Kluvancová a veru už teraz ukázali, akí sú šikovní a čo všetko už vedia. Ani pri jednej z úloh, ktorú im nachystali nezbední mimoni (naši deviataci) veru nezaváhalia a hravo ich zvládli. Program odmoderovala p. zástupkyňa Imreová, hudobne ho zabezpečila a naše tri šikovné speváčky pripravila p. zástupkyňa Pršová. Po tom, ako nám naši malí veľkí prváci predviedli svoju šikovnosť ich kráľ (p. riaditeľ Škraban) pasoval do "stavu veľkých žiakov". Všetci im držíme palce, aby boli nielen úspešní, ale aby vytvorili súdržné a priateľské triedne kolektívy a aby chodili do školy s radosťou. Za ochotnú pomoc na záver ďakujeme aj našim super deviatakom mimoňom - Miške Briestenskej, Katke Čičmancovej, Nelka Balážovej a Romanovi Zatlkajovi a vynikajúcim a vždy ochotným speváčkam Emilke Bartovej, Bianke Petriskovej a Betke Kluvanocvej.
Fotografie z pasovania nájdete tu...