Memoriál Miloša Kupca

Po trojročnej prestávke sme v našej škole opäť zorganizovali turnaj v hádzanej bývalých žiakov "veteránov". Turnaj, ktorého základný kameň položil v roku 2004 bývalý p. riaditeľ Miloš Kupec, dlhoročný učiteľ telocviku a hádzanej. Tento by bol v poradí už deviaty, avšak žiaľ prvý bez jeho osobnej účasti. Svojou prítomnosťou nás však okrem iných poctil p. starosta Pršo, p. Kupcová či p. Zemanová.
Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev...

... - 5 mužských a 2 ženské. Z mužských tu mali zastúpenie: Nitrianske Rudno, Liešťany, Kostolná Ves, Nováky a špeciálne, najmladšie mužstvo, ktoré k hádzanej v časoch ZŠ už viedla p. uč. Zemanová pod názvom - "Zemanovej chlapci". Bojovalo sa tvrdo, avšak v duchu fair-play.
Konečné poradie bolo nasledovné:
1. Nitrianske Rudno
2. Zemanovej chlapci
3. Kostolná Ves
4. Liešťany
5. Nováky
Najlepší strelci:
1. Mišún (18 gólov) - Nováky
2. Hlinka M. (16 gólov) - Nitr. Rudno
3. Pažický (12 gólov) - K. Ves
V špeciálnej kategórii o najzábavnejšieho hráča vyhral p. Hnát z Kostolnej Vsi.
Za mužmi v bojovnosti a oduševnenosti v ničom nezaostali ani naše ženičky a vo veľkej miere prispeli k zdarnému úspechu podujatia.
Všetkým gratulujeme a ďakujeme za bojovný a kvalitný výkon.
Na úspechu turnaja mali nemalý význam aj organizátori: rozhodcovia: p. učitelia Kluvanec a Vrteľ, organizačný výbor (bufet, zápis, moderovanie...) p. učiteľka Bieliková, p. zástupkyne Pršová a Imreová, p. ekonómky Karaková a Humajová a p. riaditeľ Škraban. Vynikajúce občerstvenie v podobe koláčov, slaného pečiva a po turnaji guláša pripravili naše pani kuchárky.
Sponzorsky nám vypomohli: p. Mazán Jaroslav, p. Briatka, poľovníci z N. Rudna a R. Lehoty a v neposlednom rade p. starosta Jozef Pršo.

Tu nájdete kompletnú fotogalériu.