Výstava a divadlo "Hlúpa žena"

Prinášame info o najväčšej kultúrnej akcie tohto roka v našej škole, kde sme spojili výstavu výtvarných, technických a iných umeleckých prác spolu s dramaticko-komediálnymi schopnosťami našich žiakov. Kto ste akciu navštívili, určite ste neoľutovali. Priestory na toto podujatie nám nezištne prepožičala reštaurácia U Kohúta, za čo...

...jej veľmi pekne ďakujeme.
Väčšina exponátov bola predajná a ich zakúpením ste podporili rozvoj talentu a tvorby vašich detí, našich žiakov. Celý príjem z predaja a dobrovoľného vstupného bude presunutý na účet ZRPŠ.
Na úspešnom priebehu majú leví podiel pani učiteľky, ktoré celú akciu pripravovali spolu s našimi šikovnými a talentovanými žiakmi. Išlo o nasledovných pedagógov:
- výtvarná časť výstavy a zabezpečenie predaja a propagácie: p. uč. Bieliková
- technické a dekoračné výrobky: p. uč. Bulík, p. uč. Plevová, p. uč. Štefáková, p. uč. Králová a p. uč. Mazániková
- regionálny kútik: p. uč. Imreová, p. uč. Iliašová,
- divadelné vystúpenie: p. uč. Plevová a p. uč. Štefáková
- hudobný a spevácky sprievod: p. uč. Pršová
- deti z ŠKD: p. uč. Mokrá a p. uč. Púčiková
- úvod obstarali vystúpenia detí zo súkromnej ZUŠ Diamonds a príhovor p. riaditeľa Škrabana.
Ešte raz všetkým zainteresovaným ďakujeme a zo všetkými sa tešíme na podobné zaujímavé podujatia.