Prihlásenie
Základná škola, Školská 492/15
Nitrianske Rudno
Hlavná stránka
Fotoalbum
Kontakt
O škole
Viac
Novinky
Kalendár
Rozvrh
Navigácia
Hlavná stránka
Zápis 2024
Elektronická prihláška - ZÁPIS 2024
O škole
Udalosti a úspechy
Suplovanie
Známky
Triedy
Učitelia
Žiaci
Rozvrh
Dokumenty
Novinky
Kalendár
ALF
Školský klub detí
Poradné orgány ZŠ
Fotoalbum
Výchovný poradca
Výchovné poradenstvo
Budúci prvák
Ako si vybrať SŠ
Duálne vzdelávanie
Info pre 9. roč.
Dôležité termíny
SŠ v Trenčianskom kraji
Prihlášky na SŠ
Prijímacie konanie
Školský špec. pedagóg
Jedálny lístok
Zverejňovanie
Základné INFO
Objednávky
Faktúry
Zmluvy
Profil verej. obstarávateľa
Výzvy
Projekty
Kontakt
Mapa
Verzia pre mobily
Zoznam učiteľov
Mgr. Dominik Turček
DT
Mgr. Martin Škraban
MŠ
Rozvrh
Riaditeľ
Mgr. Beáta Badáňová
BB
Rozvrh
Triedna učiteľka:
3.B
Iveta Bartová
IB
Vedúca krúžku
Anton Belanec
AB
Vedúci krúžku
Mgr. Jana Besedová
JB
Rozvrh
Triedna učiteľka:
4.B
Mgr. Martina Bieliková
MB
Rozvrh
Triedna učiteľka:
1.A
Bc. Radka Čičmancová
RČ-as.
pedagogický asistent
Bc. Radka Čičmancová
RČ
Rozvrh
Vychovávateľka
Mgr. Radoslava Dengová
RD-vych
Vychovávateľka
Mgr. Radoslava Dengová
RD-as
Asistentka učiteľa
Mgr. Lívia Fajerová
LF
Rozvrh
Triedna učiteľka:
8.A
Mgr. Jesika Géczy
JG
Školský špeciálny pedagóg
Mgr. Gabriela Jančová
GJ
Rozvrh
Učiteľka
Ing. Katarína Jančová
KJ
Rozvrh
Učiteľka
Andrea Javorčeková
AJ-vych
Vychovávateľka
Andrea Javorčeková
AJ-as
Asistentka učiteľa
Ing. Adriána Kluvancová
AK
Rozvrh
Vychovávateľka
Mgr. Zuzana Kluvancová
ZK
Rozvrh
Triedna učiteľka:
2.B
Milan Kluvanec
MKl
Vedúci krúžku
Mgr. Miroslav Kluvanec
MK
Rozvrh
Triedny učiteľ:
7.A
Vladimír Kováč
VK
Vedúci krúžku
Mgr. Nadežda Kováčiková
NK
Rozvrh
Triedna učiteľka:
7.B
Mgr. Petra Kováčová
PK
Vychovávateľka
Romana Kováčová
RK
Asistentka učiteľa
Mgr. Silvia Kozáková
SK
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Blanka Králová
BK
Rozvrh
Triedna učiteľka:
9.B
Ing. Ivana Kupčeková
IKu
Rozvrh
učiteľka druhého stupňa ZŠ
Triedna učiteľka:
9.A
Bc. Marek Lukáč
ML
Vedúci krúžku
PaedDr. Martina Mederová
MM
Rozvrh
Triedna učiteľka:
2.A
Mgr. Viktor Mičuda
VM
Rozvrh
katechet
Mgr. Jana Mokrá
JM-uč..
Rozvrh
učiteľka prvého stupňa ZŠ
Triedna učiteľka:
3.A
Mgr. Marcela Nechalová
MN
Rozvrh
Triedna učiteľka:
6.B
Mgr. Viera Pavolová
VP
Rozvrh
Triedna učiteľka:
1.B
Mgr. Erika Plevová
EP
Rozvrh
Triedna učiteľka:
5.B
Mgr. Alena Potkan Súderová
APS
pedagogický asistent
Mgr. Romana Pôbiš
RP
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Katarína Repková
KR
Rozvrh
Triedna učiteľka:
1.C
Ing. Alžbeta Sedláčková
AS-as
Rozvrh
Asistentka učiteľa
Ing. Alžbeta Sedláčková
AS
katechetka
Mgr. Zuzana Šemrincová
ZŠ
Rozvrh
Triedna učiteľka:
5.A
Mgr. Patrícia Šimová
PŠ-vych
Vychovávateľka
Mgr. Patrícia Šimová
PŠ-as
Asistentka učiteľa
Mgr. Dušana Škrabanová
DŠ
Rozvrh
Učiteľka
Bc. Silvia Škrabanová
SŠ
Vychovávateľka
Mgr. Adela Štefáková
AŠ
Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Zuzana Štrbáková
ZŠt
pedagogický asistent
Mgr. Miroslav Švancár
MŠ
Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Bibiana Topáková
BT
Rozvrh
Triedna učiteľka:
8.B
Mgr. Dominik Turček
DT
Rozvrh
Triedny učiteľ:
6.A
Mgr. Peter Vrteľ
PV
Rozvrh
Triedny učiteľ:
4.A
Zdeněk Wiedermann
ZW
Vedúci krúžku
Mgr. Daniela Pršová
DP
Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa
© aScAgenda 2024.0.1450
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 15.03.2024
Novinky
Aktualizácia údajov
Zápis 2022
Poradné orgány ZŠ
Poradné orgány ZŠ
Poradné orgány ZŠ
Kontakt
Základná škola, Školská 492/15, Nitrianske Rudno
Školská 492/15, 97226 Nitrianske Rudno
riaditeľ: 0911388445
zástupcovňa: 0465455411
ekon. úsek: 0911388448
výchovná poradkyňa: 0948125736
školský špec. pedagóg: 0948125736
jedáleň: 0910565656
Fotogaléria