• Deň ZEME 2015

• 22.04.2015 22:33
      • Ani tento školský rok sme nenechali bez povšimnutia tento významný deň nielen pre našu Zem, ale pre každého, kto to s ňou myslí vážne. V rámci neho žiačky z 8.A pripravili pre svojich spolužiakov na II. stupni reláciu do šk. rozhlasu, kde informovali o histórii a význame tohto dňa.
        Žiaci z 3.B, 4.A a 4.B pod vedením svojich triednych...
      • ... učiteľov pristúpili k dnešnému dňu mimoriadne aktívne, keď natiahli rukavice a prispeli k čistejšiemu a krajšiemu prostrediu v okolí priehrady a tunajšieho náučného chodníka. Ostatní žiaci prvého stupňa zase strávili aktívne čas a preniesli svoje fantázie a predstavy o čistom a zdravom prostredí na asfaltové ihrisko, v čom im boli nápomocné ich pani učiteľky triedne a p. asistentka.
        Všetkým vyučujúcim, ktorí sa na zdarnom priebehu dnešného dňa podieľali patrí vďaka nás všetkých.

Tu nájdete kompletnú fotogalériu.