• Vybíjaná I. stupeň a basketbal 5. - 6. roč.

• 18.12.2014 23:10
      • Ďalšie výborné výsledky dosiahli ku koncu kalendárneho roku naše dievčatá hneď v dvoch športoch. V pondelok 15.12. žiačky I. stupňa pod vedením p. uč. Iliašovej jednoznačne zdolali rovesníčky z Novák, Handlovej a Prievidze a suverénne sa stali majsterkami okresu. Keďže v ich vekovej kategórii sa ďalej nepostupuje, dosiahli maximum čo mohli.
        Dievčatá z 5. a 6. ročníka...
      • ... zas získali v basketbale v okresnom finále 3. miesto, keď prehrali len so žiačkami z prievidzskej školy Sama Chalupku, ktoré sú zamerané na basketbal. Naopak rovesníčky z Diviak zdolali 22:0 a z prievidzskou školou na Dobšinského ulici vyhrali 16:10. Všetkým gratulujeme a obom pani učiteľkám ďakujeme za prípravu našich šikovných žiačok.