• MAJSTERKY SLOVENSKA VO VYBÍJANEJ

• 08.06.2015 16:49
      • Po štvrtku 4. júna 2015 je už jasné, že najlepšia vybíjaná na celom Slovensku sa hrá v našej škole. V posledných troch rokoch sme ani raz nechýbali na záverečnom majstrovskom turnaji a po minuloročnom striebre naše baby tentokrát doniesli vytúžené zlato. Dievčatá po 5 víťazných zápasoch na majstrovstvách republiky potvrdili, že v tomto zložení momentálne na Slovensku nemajú konkurenciu. Za celý rok nenašli žiadne premožiteľky. Obrovský podiel na tomto historickom úspechu má ich trénerka p. uč. Pavolová a samozrejme celé družstvo v zložení: kapitánka Betka Kluvancová a hráčky: Petronelka Balážová, Bibianka Bartová, Katka Čičmancová, Margarétka Kluvancová, Simonka Mazánová, Viktorka Pavolová, Bianka Petrisková, Anabelka Plachá, Pavlínka Sobotová, Radka Šegulová a Nikolka Tonhajzerová.
        Všetkým ešte raz srdečne GRATULUJEME a ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy. Tu nájdete kompletnú fotogalériu.