Rozlúčka 4.B

S prvým stupňom sa naši žiaci zo 4.B rozlúčili naozaj excelentne. Sami si pre svoju milovanú p. uč. Pavolovú a svojich rodičov pripravili program, za ktorý sa nielenže nemusia hanbiť ale práve naopak, zaslúžia si obrovskú pochvalu a rešpekt. Krásne pozvánky na program dostali aj p. riaditeľ, p zástupkyne a všetci pedagógovia, ktorí deti na I. stupni vyučovali. Žiaci si nacvičili divadelné scénky, tanečné vystúpenia, pohybovo-gymnastický program, porozprávali nám vtipy (a nesmiali sme sa len z povinnosti), vytvorili si kulisy a masky, dokonca majú medzi sebou "hlavičku", ktorý postaví 4 rubikove kocky za 3 minúty. V súboji s ním si to rozdal aj p. riaditeľ, ale pôsobil pri ňom ako absolútny amatér. A že sú medzi nimi rodené moderátorky a konferenciérky, to sme ani len netušili. Treba dodať, že zapojení boli všetci prítomní žiaci a každý svojou trochou pridal na neopakovateľnosti tejto chvíle. Na záver sme si všetci pochutili aj na obložených chlebíčkoch, ktoré ako ináč, samozrejme sami nachystali naši štvrtáci. Ďakujeme p. uč. Pavolová, že ste dokázali za 4 roky s týchto detí pripraviť samostatných a mimoriadne životaschopných žiakov. Tie 4 roky je na nich výrazne poznať. Deckám držíme palce, aby ich entuziazmus a chuť dokazovať stále niečo nové a lepšie neopúšťal ani na II. stupni.
Pár fotografií z milej, vtipnej a pritom dojemnej akcie nájdete tu.