Lampiónový sprievod

V predvečer sviatku sv. Martina sme spoločne s OcÚ zorganizovali milú spoločensko-rodinnú akciu - lampiónový sprievod. Všetci spoločne ,deti, rodičia, starí rodičia, učitelia..., sme prešli časťou obce a osvetlili ju tajomnou žiarou lampiónov, väčšinou kúpených, ale našli sa aj také, ktoré si deti sami vyrobili či už doma alebo v ŠKD. Teší nás, že pochodu sa zúčastnilo aj veľa detí z okolitých obcí.
Pochod sme zakončili v parku pri obecnom úrade, kde nás privítali p. riaditeľs p. starostom krátkymi príhovormi. Následne dostali priestor samotní žiaci, ktorí so svojimi p. učiteľkami predniesli svoje milé a úprimné priania s nádejou, že ich potom lampióny šťastia vynesú do nebies. Program vyvrcholil práve vypúšťaním týchto lampiónov, a aj keď nám vďaka nezbednému vetríku niektoré skôr zhoreli ako stihli vyletieť, veríme, že aspoň polovica želaní našich malých žiačikov bude naplnená.
Ďakujeme našim hasičom, ktorí nám akciu pomáhali zabezpečiť, ako aj p. starostovi a niektorým poslancom OcÚ, ktorí navarili výborný teplý čajík.
Samozrejme veľká vďaka patrí aj našim vyučujúcim, najmä p. uč. Rambalovej a Bielikovej za organizáciu akcie a p. uč. Plevovej za dozdobenie parku nápaditými milými tekvicami. Špeciálne poďakovanie patrí aj našim strašidlám - starším žiakom
Veľa ďalších fotografií nájdetu tu...