Vybíjaná - 2. miesto na SLOVENSKU

Tak je to tu opäť. Naše dievčatá dokázali obhájiť 2. miesto z minuloročných Majstrovstiev Slovenska vo vybíjanej. V dnešných bojoch o medaile najskôr tesne zvíťazili nad rovesníčkami zo ZŠ M. Kóczána Čiližská Radvaň, keď po prvom polčase prehrávali už o tri body, avšak v druhom "zapli na plné obrátky" a zvíťazili o štyri a teda aj celkovo zápas o jeden bod a postúpili do finále.
Tu narazili na hádzanárky zo ZŠ Malacky, tak ako aj minulý rok. Zápas bol mimoriadne vyrovnaný a skončil remízou, takže sa hralo predĺženie. Tu už mali viac šťastia dievčence z Malaciek, keď rozhodovalo cca 10 sekúnd o tom že naše baby získajú striebro.
Opäť tak máme druhé najlepšie vybíjankarky na Slovensku - PARÁDA!!!
Úspech je znásobený ešte aj tým, že už PIATY ROK PO SEBE MAJÚ NAŠE DIEVČATÁ ZLATÚ ALEBO STRIEBORNÚ MEDAILU Z MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA!!!
Za celoročnú poctivú prípravu ďakujeme p. učiteľke a p. trénerke VIERKE PAVOLOVEJ.
Ďakujeme aj starším dievčatám a chlapcom zo 7., 8., a 9. ročníka, ktorí pravidelne vypomáhali na tréningoch.
Ďakujeme aj všetkým (rodičom, pedagógom, príbuzným a st. žiakom - viď foto), ktorí prišli naše baby povzbudiť priamo do Trnavy a pomohli nám tak aj s dopravou.

Naše baby hrali v zložení:
Bartová Bibianka,
Belancová Barborka,
Fajerová Nelka,
Gocoliaková Lucka,
Hanusová Simonka,
Hlinková Veronika,
Kluvancová Emka,
Mazániková Peťka,
Motúzová Sarah
Reiselová Gabika
Škrípová Sárka
Štefáková Karinka

Za zmienku stojí aj fakt, že v našom družstve hrali aj dve tretiačky (Sárka Škrípová a Karinka Štefáková) a medzi šiestačkami a siedmačkami vôbec neboli len do počtu, ale patrili medzi rovnocenné hráčky.

Viac foto je na tomto mieste.