Strašidelná nočná škola

Blížiaci sa sviatok dušičiek, alebo ak chcete Halloween, inšpiroval naše pani učiteľky a p. učiteľa na I. stupni k tomu, aby pre svojich žiakov pripravili zážitky, aké v škole bežne nezažijú. Dohodli sa s upírmi, zombíkmi a inými strašidlami (ktorých stvárnili naši deviataci), aby spoločne pre našich menších žiakov nachystali program nevídaný...

...Do neskorej noci malí žiaci plnili všakovaké úlohy a pritom odolávali strašeniu „hrozivých“ strašidiel. Za svoju odvahu nakoniec všetci získali drobné odmeny a diplomy. Popri tom zažili aj nočnú diskotéku, čítanie, počúvanie aj sledovanie rozprávok a iných príbehov. Najväčšou odmenou im však bolo nočné spanie v škole pod nenápadným dozorom svojich triednych vyučujúcich.

Všetkým týmto pani učiteľkám a p. učiteľovi patrí obrovská vďaka za skvelo zorganizovanú akciu, ktorá napriek svojej náročnosti prebehla úplne hladko a rodičia si svoje ratolesti mohli ráno prevziať s množstvom nových nezabudnuteľných zážitkov.

Poďakovanie patrí aj našim deviatakom, vďaka ktorým táto akcia mohla prebehnúť na takej vysokej úrovni. Veď za ich maskovanie by sa nemuseli hanbiť ani v holywoodských štúdiách.

Tu nájdete fotogalériu zo strašidelnej noci.