Slávnostné vyhodnotenie šk. roku 2016/2017

Tak ako každý rok, ani tento nebol výnimkou a jeho posledný deň sme trávili spolu so žiakmi, rodičmi, starými rodičmi, p. starostom, p. farárom a ďalšími hosťami na asfaltovej ploche a priľahlej tribúne. Slávnostne sme ukončili šk. rok a vyhodnotili tých, ktorí v ňom boli najúspešnejší. Teší nás, že sme mohli vyhodnotiť takmer polovicu žiakov. Áno, až toľkí si to zaslúžili. Dôvodov bolo mnoho. Stačí keď si pozriete priebeh tohto šk. roku na našej web stránke, príp. FB stránke a bude Vám to jasné. Okrem samotných žiakov si tento rok p. riaditeľ Škraban spomenul aj na tých, ktorí sa deťom venujú vo svojom voľnom čase a bez nároku na akúkoľvek odmenu im venujú desiatky hodín svojho času. Išlo o p. Andreja PLACHÉHO, ktorý pripravuje našich ml. hasičov, ďalej o pánov Milana KLUVANCA, Branislava BARTU, Marcela KATRENU a Petra MIKULU, ktorí zas pripravujú našich mladých futbalistov.Viacerých žiakov ocenil aj pán starosta Štrbák nielen za reprezentáciu školy, ale aj obce. Veď medzi našimi deckami máme nielen dievčatá druhé na školských majstrovstvách Slovenska vo vybíjanej, ale aj viacerých majstrov Slovenska vo vodnom póle, či kanoistike. Na záver p. riaditeľ vyhodnotil športovca roka, ktorým sa vôbec po prvý krát v histórii udeľovania tejto pocty stal žiak 7. ročníka - Samuel JAVORČEK. Športovkyňou roka sa stala Betka KLUVANCOVÁ, ktorej sa okrem mnohých iných úspechov podarilo výrazne prekonať historický rekord školy v hode kriketovou loptičkou. Na záver bola ocenená aj žiačka roka. Za tento šk. rok sa týmto titulom hrdí Rebeka DUDÁŠOVÁ. Všetkým gratulujeme a želáme krásne, radostné a pohodové prázdniny.
Fotografie z posledného dňa v škole nájdete na tomto mieste.