VYBÍJANÁ 2. MIESTO NA S L O V E N S K U

Ešte jedno foto poobhliadnutie za radosťou, ktorú nám spôsobili dievčatá nielen kvôli super výsledku, ktorý opäť dosiahli. Ale aj kvôli prístupu a bojovnosti, kvôli tomu že ich nezlomila ani prehra hneď v 1. zápase na turnaji, kvôli tomu že sa dokázali zomknúť a vytvoriť super partiu, kvôli tomu, že nehrali v optimálnej zostave, veď 3 dievčatá zo zákl. zostavy reprezentovali školu v Poprade na M SR vo futbale, kvôli tomu, že už 6. krát po sebe donášajú z Majstrovstiev SR striebornú alebo zlatú medailu, kvôli tomu, že ich vedie p. učiteľka Pavolová, ktorá z nich pravidelným, poctivým a premysleným tréningom dokáže vždy vytvoriť jedno z najlepších družstiev v republike. Jednoducho kvôli tomu a mnohému ďalšiemu - budovanie kolektívu, formovanie medziľudských vzťahov, získavanie nezaplatiteľných skúseností do života, atď., atď. Kvôli tomu Vám patrí naše poďakovanie a veľká GRATULÁCIA... Takto skvelo nás reprezentovali: Ninka Beláková, Nelka Fajerová, Lucka Gocoliaková, Veronika Hlinková, Melánie Hrdá, Paťka Javorčeková, Peťka Mazániková, Gabika Reiselová, Nelka Škadrová, Sárka Škrípová, Karin Štefáková, Peťka Štefáková. Dievčatá viedla p. uč. Pavolová a na turnaji vypomáhala aj p. uč. Iliašová.
Fotografie...